Tuzla Ambar

Tuzla Ambar
Tuzla ambar, nakliyat ve depolama hizmetlerinin dev firmalarından Körfez ambar bünyesinde İstanbul Tuzla’da 20 yıldır faaliyetlerine devam etmektedir. Tuzla ambar evden eve nakilyat hizmetleri olarak profesyonel hizmet vermekteyiz.

Tuzla ambar olarak bugüne kadar gerçekleştirdiği binlerce taşıma ve depolama hizmetlerinden kazandığı deneyimle bu faaliyetlerini günümüz şartlarına göre sürekli güncellemekte, gerek paketleme sistemleri, gerek nakliye araçları, gerekse kendi kurumsal yapısını sizlere daha iyi hizmet verebilmek için revize etmektedir.Tuzla Nakliyat Ambar` “Taşıma su ile değirmen dönmez der “ atalarımız. Tuzla ambar atasözümüz misali taşıma su  ile değirmeni döndürmüyor. Tuzla ambar kendi bünyesinde ki profesyonel, son teknoloji sevkiyat araçları, yine kendi bünyesinde yüklerinizin korunması için konuşlandırdığı paketleme ekipmanları ve yılların deneyimi ile kendini sürekli geliştiren, taşıma standartları hususunda uzman kadrosu ile sürekliliğini korumaya devam ediyor. Günümüzde ambarcılık hizmetlerinde genel olarak güvenden ve güvenli taşımacılık ilkelerinden yoksun kuruluşların tüketicilerde bıraktığı izleri ortadan kaldırmak amacıyla kurulmuş olan Tuzla ambar, nakliye ve depolama hizmetleri üzerine kendi çağını devam ettirmektedir. Siz değerli Gelibolu sakinlerinin arayışlarının sebebi genel anlamda açıktır. İlk kez taşınma ya da taşıma faaliyetinde bulunacaksınız bize ulaştığınız için, sektörel eksiklik, aksaklık ve sıkıntılardan muaf olacağınızı hemen vurgulamak istiyoruz.

 

tuzla ambar

Eğer daha önceden ambar hizmetlerinden faydalandıysanız ve istediğiniz hizmeti alamadıysanız Tuzla ambar olarak yaşadığınız olumsuz deneyimi ortadan kaldırmayı taahhüt ediyoruz. Tuzla ambar hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, buyurun iletişim bölümümüze. Hemen ücretsiz ekspertiz formumuzu doldurun ve sizi arayalım. Yada formu doldurmadan bizi arayın hemen  gerekli işlemlere başlayalım. Tuzla ambar olarak yerinde ücretsiz keşifle, taşıma niteliklerini belirleyerek fiyatlandırmamızı gerçekleştirip, belirlediğimiz gün ve tarihte yüklerinizi sizden teslim alarak ulaşması gereken noktaya teslim edelim.  Size ise bu profesyonel yapı ile çalışmanın keyfini sürmek kalsın. Emin olun yükünüz için en güvenli kuruluş  biziz. İddia etmiyor, kendimizi olduğu gibi ifade ediyoruz.