Çanakkale Ambar

Çanakkale Ambar
Çanakkale ambar olarak 3 önemli hususun hemen altını çizmek istiyoruz. Kendi araç filomuzla yükünüzü taşıyoruz. Karar verilen zamanda taşımanızı gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz ekspertiz ile belirlenen fiyatların üzerine kesinlikle ilave ücret talep etmiyoruz.

Şimdi hemen neden bu üç satırı yazdığımızı merak etmiş olabilirsiniz. Çünkü güvenilir firmaları bu üç satırda yazılan maddelerden ötürü ararsınız. 2O Yıllık deneyimlerimizle profesyonelleşen kadromuz ve her daim genç kalan filomuz ile Çanakkale ambar olarak eşyalarınızı mallarınızı ve diğer talep edeceğiniz benzeri yükleri Türkiye’nin her yerine ulaştırıyoruz. Halk arasında bir fıkrada anlatıldığı gibi, kavram dışı isimlendirmelere ve tanımlamalara maruz kalan ambar ve nakliye hizmetlerini kurumsallık bilinciyle, butik hizmet anlayışı ile Çanakkale ambar firmasında bulabiliyorsunuz. Fıkraya gelince…

Bir gün Temel bir bayram ziyaretine gidiyor. Temel’e ev sahibi incir ikram ediyor. Temel hayatı boyunca ilk kez yediği inciri çok beğeniyor. Bir sonra ki sene tekrar aynı yere bayram ziyareti gerçekleştiriyor.

Ev sahibi “ -Ne istersiniz Temel Bey? “ diye soruyor.

Temel cevap veriyor. ” – Geçen sene geldiğimde ikram ettiğiniz kabuğu mor yeşil karışımı, içi beyaz olan bir şey vardı. Mümkünse ondan istiyorum. “ diyor.

Ev sahibi:” -Temel Bey istediğiniz şeyin adı nedir? “diye soruyor…

Temel: “ Hatırlamıyorum. İşte dediğim gibi dışı mor ile yeşil renk karışımı, içi beyaz bir şeydi. ”  diyor.

Ev sahibi bunun patlıcan olabileceğini düşünüp Temel’e patlıcan getiriyor. Temel patlıcandan bir ısırık alıyor ve “- Bunun boyunu uzatmışsınız ve tadını kaçırmışsınız. “ diyor.çanakkale ambar hizmeti

İşte ambarcılık ve nakliyat hizmetlerinin şekli değiştirilmeye ve tadı kaçırılmaya başlandığı şu son zamanlarda Çanakkale ambar olarak inciri size aynı lezzetiyle ikram etmek istiyoruz. Çanakkale ambar olarak ekspertiz hizmetlerinden son teknolojiyle konuşlandırılmış paketleme hizmetlerimize, modern ve yenilenmiş araç filomuzla gerçekleşecek olan taşımacılık hizmetimizden yükleme hizmetlerine kadar her şey profesyonel bir oryantasyon planlamasıyla gerçekleşmektedir. Çanakkale ambar hizmetlerimiz hakkında daha da fazlasını duymak isterseniz lütfen iletişim bölümümüzü ziyaret ederek, ekspertiz formumuzu eksiksiz bir biçimde doldurunuz ya da Çanakkale ambar iletişim bilgilerini kullanarak hemen bizi arayınız.