Bingöl Ambar

Bingöl Ambar Nakliyat taşıma firması olarak 1984`ten beri siz değerli müşterilerimize hizmet veri yoruz  bizlere 7/24 arayarak ulaşa bilirsiniz. Bingöl Ambar Nakliyat Taşımacılık  firması olarak profesyönel ekip arkadaşlarımızla işimizi ve de yolumuza devam ediyoruz.

Bingöl Ambar  olarak İstanbul Anadolu yakasından Bingöl`e gidene kadar bütün il ve ilçelerine araçlarımız uğramaktadır İstanbul içerisinde kamyonet tarzı ufak araçlarımızla yüklerinizi hızlı bir şekilde adresten alıyoruz ambarımızda tır,kamyonlarımıza  aktarıyor ve en fazla 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.Bingöl Ambar Nakliyat Evden eve hizmetleri  bizi aramadan başka yerlerle yüklerinizi taşıtmayın bizimle taşıtmasanız bile bizlerden fiyat ala bilirsiniz Bingöl Nakliyat olarak sizlere hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz ev eşyası  ofis malzemeleri  iş makinaları,fabrika yükleri komple araç kiralama ve ya parsiyel  olarakta yüklerinizi taşıyoruz.

Körfez ambar güvencesiyle bizimle çalıştığınızdan memnun kalacaksınızdır kendimizden emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.Sizlere verdiğimiz hizmetten dolayı çok memnun ve mutluyuz Bingöl Ambar Nakliyat hizmetleri.Hizmet verdiğimiz araçlar son model  araçlardır yüklerinizi taşıtırken aklınız yükünüzde kalmasın  kapalı ve açık araçlarla hizmette sınır tanımıyoruz Bingöl Ambar Nakliyat Taşıma bizlerle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

 

 

Farklı il ve ilçelerden gelen malların Bingöl içindeki dağılımının yapılmasını sağlayan Bingöl ambarı, yük çeşidine göre hizmet kategorilerini şekillendirir. Kuru yükten parça eşyaya ve komple ev eşyasına kadar her türlü ihtiyacının hem ilimize hem de ilimizden sorunsuz bir şekilde transferini sağlayan hizmetlerimiz 7/24 kesintisiz olarak hizmet verir. Fabrikalardan veya depolardan alınan ürünler Bingöl nakliyat ambarı uygulamaları kapsamında ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak sağlanır. Profesyonel bir altyapıya sahip olan çalışanlarımız malların beklemeden adrese teslim edilmesini sağlar.

 

Firmamız nakliyat ve ambar taşımacılık hizmetinde kurumsallığı ile ön planda olan öncü firmalar arasındadır. Bingöl ambar nakliyatı alanında profesyonel hizmet vermektedir. Sizde Bingöl ambar nakliyat hizmeti ihtiyacınızda firmamızın müşteri yetkilisi ile 0532 156 09 65 nolu telefonundan Bingöl nakliyatı müşteri temsilcimizle görüşüp detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm taşımacılık hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile nakliyat ve ambar taşımacılığında öncü firmalara eşlik etmeyiz. Bingöl ambar firması olarak, müşteri memnuniyetini üst safhada tutan lider firmalar içerisindeyiz.

 

Nakliyat Ambarı Hizmetleri Nelerdir?

Şehirden şehre taşımacılık yapan firmalar, araçlar ve şoförler, tesisimizde konforlu ortamlarda bekleme, kesintisiz bir haberleşme, şehir içi ulaşım kolaylığı ve her türlü ihtiyacını en kaliteli şekilde karşılayabilir. Çalıştığı bölgeden farklı bir şehre iş getiren araçlar geriye boş dönmeden aldığı işin masrafları en kazançlı şekilde çıkarabilir. Farklı illere ve uzak bölgelere ev veya iş yeri taşımak isteyenler de ambarımızın hizmetlerinden yararlanabilirler. Ambar araçlarıyla taşımacılık normal bir evden eve nakliyat firmasına oranla en az %50 oranında düşük maliyetlidir.

 

tır ve kamyon taşımacılık ambar bingöl

Ekonomik Tarifelerle Taşıma Maliyetlerini Düşürebilirsiniz

Ambar adreste biriken yüklerin gidecekleri göre sınıflandırılması aynı araçta birden fazla parçanın ve müşterinin malının bulunması anlamına gelir. Parsiyel hizmet olarak adlandırılan bu yöntemle, aynı yük çok daha ucuza istenen adrese teslim edilir. Bingöl nakliyat ambarı üzerinden sağlanan hizmetler adrese teslimlidir.

Parça başına yük taşıma veya yük üstü taşıma olarak çeşitlendirilen hizmetlerimiz, adreslerden alınan malın yine istenen adrese teslim edilmesiyle sonuçlanır. Bingöl ambar hizmetlerimiz kapsamında; fabrika, depo veya kişisel taşıma taleplerinin en uygun fiyatlarla en kaliteli şekilde verilmesi sağlanır. Ambar sisteminde koli başında teslim edilen yükler parça başı işlem görür. Hizmetlerimiz karşı ödemeli teslimat olarak da verilir.

Bingöl Hizmet Verdiğimiz İlçeleri

  • Bingöl ↔ Adaklı Ambarı 38.5 km.
  • Bingöl ↔ Genç Ambarı 15.7 km.
  • Bingöl ↔ Karlıova Ambarı 63.8 km.
  • Bingöl ↔ Kiğı Ambarı 48.9 km.
  • Bingöl ↔ Merkez Ambarı 0.3 km.
  • Bingöl ↔ Solhan Ambarı 49.5 km.
  • Bingöl ↔ Yayladere Ambarı 53.0 km.
  • Bingöl ↔ Yedisu Ambarı 61.2 km.

Parça taşımacılığında müşterilerimizi memnun etmekte üstümüze tanımıyoruz. Sizler için önemli olan konuları ele alarak Bingöl ambarları arasından en uygun fiyatlar ile yükünüzü İstanbul'da belirttiğiniz bölgeden alarak gideceği bölgede direk adrese teslim yapmaktayız. Aktarma konusu olmadan direk adrese teslimli hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için bizleri arayınız.