Balıkesir Ambar

Balıkesir Ambar Ve Balikesir Nakliyat Ambari adi altında Hizmet vermekte olan firmamiz Körfez Nakliyat Ambari Tüm Türkiye'nin bütün il ve ilçelerine sevkiyat yapmaktadir.

İstanbul ve ilçelerinden toplanan yükler günlük ring araç Körfez Ambar  Balıkesir Acenteliği; Bursa, İstanbul, İzmir ve diğer bölgelerden gelen ambar yüklerinin Balıkesir, Balya, Bigadiç, Dursunbey, Kepsut, İvrindi, Savaştepe, Sındırgı ve Susurluk dağıtımlarını yapmaktadır.

Körfez Nakliyat Ambarı  
İlgili makamlardan almış olduğu N2, R1, K1, H1, G1 ve N1 yetki belgesi ile faaliyetlerini yürütmektedir.
Hergün; 
İstanbul - İzmir - Bursa - Balıkesir - Bandırma 
ve
Balıkesir - Bandırma - İstanbul - İzmir - Bursa

 

 

Yüksel kalite standartlarında hizmet sunan ve sektörün en ileri teknolojilerini kullanan Balıkesir nakliyat ambarı firması, sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirerek müşterilerini daima memnun etmektedir. Sunmuş olduğu ayrıcalıklı hizmetler ile sektörde sürekli olarak adı geçen bir firma olmayı başaran Balıkesir nakliyat ambarı, şehirlerarası ambar nakliyat hizmetlerinde öncü bir konuma gelmiştir.

Tüm şehirlere nakliye hizmeti sunan ve güvenilir hizmetleri ile müşterilerine garanti veren Balıkesir nakliyat ambarı, tüm imkanlarını zorlamakta ve en uygun fiyat avantajları ile birlikte hizmet sunmaktadır. Profesyonel bir kadro eşliliğinde gerçekleştirilen nakliyat hizmetleri, sektörün tüm beklentilerini en üst seviyede karşılamaktadır. Tüm nakliye ihtiyaçlarına en hızlı ve en pratik çözümleri Balıkesir nakliyat ambarı firması, sahip olduğu donanımlı araçlar ile eşyalara hiç bir zarar vermeden zamanında istenilen adrese ulaşmaktadır.

 

Şirketimiz balıkesir ambar nakliyatı alanında profesyonel hizmet vermektedir. Sizde ambar nakliyat hizmeti ihtiyacınızda firmamızın balıkesir ambar sorumlusunu 0 532 156 09 65 nolu telofonundan balıkesir ambar nakliyatı müşteri temsilcimizle görüşüp detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine ambar hizmeti vermekteyiz. 

 


Balıkesir Nakliyat Ambarı Hizmetlerinin Faydaları :

 1. Müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirilen ve ihtiyaca göre en uygun araçları bünyesinde barındıran Balıkesir nakliyat ambarı, her türlü malzemenin sorunsuz ve hasarsız bir şekilde yerine ulaştırılmasını sağlamaktadır.
 2. Büyük bir tecrübe ve deneyim gerektiren şehirlerarası taşımacılık hizmetleri, en donanımlı araçlar kullanılarak kusursuzu bir şekilde sunulmaktadır.
 3. Taşıma öncesinde bir keşif yapılan ve yükün ağırlığına göre seçilen araç ile nakliye hizmetini gerçekleştiren Balıkesir nakliyat ambarı, tüm hesaplamaları göz önünde bulundurmakta ve tüm detaylar hakkında müşteriye gerekli bilgileri vermektedir.
 4. Parsiyel yük ile maliyetlerin daha da düşmesini sağlayan şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde, farklı bölgelerde bulunan firmaların aynı yöne gidecek olan eşyaları tek bir araç ile taşınabilmektedir.
 5. İşini profesyonelce yerine geriden başarılı firma, 24 saat boyunca müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir. Siz de en uygun fiyatlar ile taşımacılık hizmeti alabilmek için Balıkesir İstanbul ambarı firmasının kusursuz hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
   

  balıkesir taşıma hizmeti

   

   

 • Balıkesir ↔ Altıeylül Ambarı 0.4 km.
 • Balıkesir ↔ Ayvalık Ambarı 106.2 km.
 • Balıkesir ↔ Balya Ambarı 28.5 km.
 • Balıkesir ↔ Bandırma Ambarı 79.5 km.
 • Balıkesir ↔ Bigadiç Ambarı 34.7 km.
 • Balıkesir ↔ Burhaniye Ambarı 82.8 km.
 • Balıkesir ↔ Dursunbey Ambarı 64.6 km.
 • Balıkesir ↔ Edremit Ambarı 73.9 km.
 • Balıkesir ↔ Erdek Ambarı 84.2 km.
 • Balıkesir ↔ Gömeç Ambarı 94.0 km.
 • Balıkesir ↔ Gönen Ambarı 54.2 km.
 • Balıkesir ↔ Havran Ambarı 68.1 km.
 • Balıkesir ↔ İvrindi Ambarı 34.7 km.
 • Balıkesir ↔ Karesi Ambarı 2.7 km.
 • Balıkesir ↔ Kepsut Ambarı 23.3 km.
 • Balıkesir ↔ Manyas Ambarı 45.1 km.
 • Balıkesir ↔ Marmara Ambarı 109.6 km.
 • Balıkesir ↔ Savaştepe Ambarı 35.6 km.
 • Balıkesir ↔ Sındırgı Ambarı 51.9 km.
 • Balıkesir ↔ Susurluk Ambarı 38.1 km.
 • Balıkesir ↔ Altıeylül Ambarı 0.4 km.

Balıkesir'in her bir bölgesine ambar ve nakliyat faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız Balıkesir ambar müşterilerine uygun fiyatlar içerisinde direk adrese teslim türünde hizmetler sunmaktadır. Cep yakmayan taşıma fiyatları ile günün her vakti sizlere destek sunan Balıkesir taşıma fiyatları hakkında gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

balıkesir nakliyat ambar hizmeti

 


Arasında günlük parsiyel ve komple yük taşımacılığımız vardır. Bandırma acentemiz İstanbul, İzmir ve Bursa ili ve ilçelerinden gelen ambar yüklerinin;Bandırma ambar, Erdek, Gönen ambar ve Manyas ambar ilçelerinin dağıtımını yapmaktadır.  Bölgemize; Adapazarı, Ankara, Antalya, Aydın, Denizli, Eskişehir, Gebze, Manisa, Konya, İstanbul (Anadolu ve Avrupa), İzmir, İzmit, Uşak ve muhtelif il ve ilçelerden ambar taşımacılığı yapılmaktadır. Firmamız her geçen gün sıfır araç alımları ile filosunu güçlendirmekte ve müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir. Tüm araçlarımız Kasko'lu ve Nakliyeci Korumalıdır. Sigortalarımız Anadolu Sigortatarafından yapılmaktadır. Bir kaza anında araçda bulunan müşteri yükleri koruma kapsamındadır. İsteyen müşterilerimiz için ayrıca nakliye sigortası yaptırılmaktadır.

Balıkesir Bandırma Nakliye, Nakliyat, Taşımacılık, Nakliyat Ambarı ve Nakliye Komisyoncusu firması olan Körfez Ambar Taşımacılık ve Nakliyat AmbarıNakliyeciler, Nakliyatcılar, Ambarcılar, Nakliye Komisyoncuları, Taşımacılar, Ambar Kargo ve Balıkesir, Bandırma Nakliyat firmaları arasında söz sahibi olmak ve en hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmeti verebilmek için Bandırma küçük sanayide nakliyat ambarı sektöründe, Bandırma Tır Parkı, Kamyon Garajı ve Nakliyeciler Sitesinde ise yurtiçi parsiyel ve komple taşımacılık ve nakliye komisyonculuğu sektörlerinde hizmet vermektedir.larımızla toplanıp adresten adrese teslimat yapılmaktadır.